חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות עזרי מעם

צוות העמותה:

עמותת 'עזרי מעם לקרוהן וקוליטיס' הינה פלטפורמת ליווי ותמיכה לחולי קרוהן וקוליטיס אשר הוקמה  בשנת 2016 על ידי הגב' ב. במברגר, המתמודדת בעצמה עם קרוהן כבר למעלה מ 14 שנה.

הקמת הארגון החלה כקבוצת תמיכה קטנה שהלכה וגדלה מתוך צורך מהשטח וביקוש ציבורי של מתמודדים עם מחלות מעי דלקתיות.

הארגון מהווה בית למתמודדים מהמגזר החרדי ודתי ומסייע מכל הבחינות כדי לאפשר לכל חולה להתמודד ביתר קלות ובהרגשה שהוא אינו לבד מול ההתמודדות. יחד מספרים המתמודדים את סיפורם האישי והמשותף, חשים זה אתה ומבינים זה את צרכיו של זה.

חיים פיליפ

מנכ"ל ומנהל שלוחת הגברים

בת שבע במברגר

מייסדת ומנהלת בעמותה

יחזקאל אשכנזי

חבר הנהלה

אברהם במברגר

אחראי קשרי חוץ

הרב ישראל מאיר מרוויס

מנהל שלוחת הבחורים

מעבר לשלוחות הפעילות, הארגון מקיים כנסים מקצועיים חד שנתיים בשיתוף בתי החולים והמרכזים הרפואיים הבכירים וימי עיון מקצועיים לזוגות מתמודדים. הארגון מפעיל קו חם יומי להכוונה, עזרה וסיוע במגוון תחומים המופעל על ידי נציגות מקצועיות, כולל מענה חד שבועי בנושאי ביטוח לאומי על ידי מומחה בתחום.

אחת לרבעון מפרסם הארגון ניוזלטר מקצועי המקיף נושאים שונים בתחומי רפואה, תזונה, מאמרים תורניים רלוונטיים, סקירה על פעילות הארגון ועוד.

במקביל פועל הארגון ומסייע כל העת בקידום זכויות והטבות לחולי מעיים במסגרת הבירוקרטיה הרפואית ומייצג את קהל החולים מול קופות חולים, בתי חולים וחברות תרופות.

אז אם אתם או אחד מבני משפחתכם מתמודד עם מחלת מעיים כרונית, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו, ולהצטרף למשפחה אחת גדולה הצולחת בכוחות משותפים את המסע.

הארגון מפעיל מספר שלוחות, כאשר בכל שלוחה ישנה קבוצת תמיכה ופעילות מקצועית וחווייתית לאורך ימות השנה.

להצטרפות מלאו את הטופס

תעודות ואישורים

חדשות ועדכונים

שאל את המומחה

שאל את המומחה

והפעם עם: ד"ר אייל הירש מנהל המרפאה למחלות מעי דלקתיות |המרכז הרפואי ע"ש סוראסקי ת"א נשמח לשמוע קצת על תרופה ביולוגית ומה חשיבות הלקיחה בזמן

קרא עוד »
מאמר תורני
מאמרים תורניים

ויהי אחרי ימי הפסח

מאת הרב יחזקאל וויספיש מח"ס 'חמדת יחזקאל' ומו"ץ בבני ברק עוד לא סיימנו עם ההשפעות הרוחניות של חג הפסח, כי עדיין אנחנו בעיצומם של ימי

קרא עוד »