חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפעילות שלנו בשלוחות/ שלוחת בחורים חורף תשפ"ב

מפגש בשלוחת הבחורים

שלוחת הבחורים נפתחה בשנה שעברה ומאז צוברת תאוצה ונכנסת לפעילות שנתית ומחזקת כאשר הבחורים בגילאי 15-25 יוצאים מחוזקים ומעודדים מעצם הידיעה שהם לא לבד במעגל ההתמודדות וישנם עוד בחורים שמסתובבים עם מחלת מעי ומתמודדים ויכולים לה.
כמובן שאינו דומה מתמודד וותיק למתמודד טרי, והידע שעובר ביניהם שווה לעיתים יותר מביקור אצל רופא.
במפגש חוויתי ומלא תוכן סביב ארוחת ערב מושקעת ומותאמת שהכין בעמל מתנדב ומנהל השלוחה הרב מרוויס, נפגשו הבחורים לשיח פתוח בנושאים המלווים אותם עם המחלה, תכנית קליקרים בה הועלו שאלות מהותיות בנושאים שונים סביב המחלה כגון: הסתרה, שידוכים, קביעות של טיפול תרופתי ועוד…מכל שאלה כזו נפתח נושא לדיון פורה וסוער הנותן תמיכה, ידע והכוונה בנושאי התמודדות עם מחלות מעי דלקתיות כבחור ישיבה וכבחור בשידוכים, שזו בהחלט התמודדות מאתגרת.
מהמפגש יצאו כולם, לאחר שנרקמו ביניהם קשרי ידידות, והתקשו להיפרד, מחוזקים ומלאי כוח ואנרגיה חיובית להמשיך את השגרה המאותגרת של מחלת מעיים כרונית עם הגבלות תזונה לעיתים, בתוך מסגרת ישיבתית.

*המידע המופיע באתר הוא מידע כללי בלבד. אין לראות בו ייעוץ רפואי כלשהו או המלצה לטיפול, ואינו מהווה תחליף לחוות דעת מקצועית או לטיפול רופא מוסמך. באם הנך חולה, אנו ממליצים על פניה לרופא מוסמך לצורך קבלת אבחנה וייעוץ. 

מאמרים נוספים:

הצטרפו לרשימת התפוצה של עמותת עזרי מעם!

כל החדשות, כל האירועים, כל העדכונים!