חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפעילות שלנו בשלוחות/ שלוחת גברים חורף תשפ"ב

מפגש קבוצתי בשילוב עם 'סיום' בשלוחת הגברים

שלוחת הגברים המיועדת לגברים המתמודדים עם קרוהן או קוליטיס, פעילה כבר כמה שנים וכבר אין צורך להרחיב עליה. משלוחה שנראית כמעט בלתי אפשרית ואינה נצרכת, הפכה שלוחת הגברים למשהו פעיל ביותר, לנצרך ביותר כשמספר החברים רק גדל מתקופה לתקופה. עם עין הרע… הקבוצה מונה כיום קרוב ל 100 חברים מכל הארץ כאשר כל אחד מביא איתו את ההתמודדות שלו, הניסיון שלו הכוח והידע שלו שמעניקים לשאר החברים מקור לתמיכה ששווה זהב.
במפגש מרומם ומלא תוכן התכנסו החברים בביתו של אחד המשתתפים, כאשר הוא ורעייתו מופקדים על הנושא הקולינרי, בהתאם להתוויות התזונה במחלות מעי דלקתיות. האוכל היה טעים, אסתטי, בריא ועשיר.
לאחר סיום מסכת מרגש הנעשה על ידי אחד החברים וארוחת הערב, נהנו החברים משיח פתוח בנושאים משותפים כאשר כל אחד תורם את חלקו מהניסיון שצבר. ולסיום הובאה גם תכנית חווייתית בשילוב משקפות תלת מימד, על מנת לשחרר ולאוורר גם את הנפש קצת שזקוקה לכך לא פחות, בייחוד במחלות אלו שידוע עליהן כי יש קשר הדוק בין הגוף לנפש. ובכלל, צחוק יפה לבריאות….

החברים יצאו מחוזקים מלאי כוח ועוצמה של ביחד, להמשך התמודדות קלה יותר.

*המידע המופיע באתר הוא מידע כללי בלבד. אין לראות בו ייעוץ רפואי כלשהו או המלצה לטיפול, ואינו מהווה תחליף לחוות דעת מקצועית או לטיפול רופא מוסמך. באם הנך חולה, אנו ממליצים על פניה לרופא מוסמך לצורך קבלת אבחנה וייעוץ. 

מאמרים נוספים:

הצטרפו לרשימת התפוצה של עמותת עזרי מעם!

כל החדשות, כל האירועים, כל העדכונים!