חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ימי עיון לנשים עם IBD- שלוחת נשים/ טבת תשפ"ד

ימי העיון לנשים עם קרוהן וקוליטיס הן כמעט גולת הכותרת של הארגון. אלו שלושה ימים מלאי תוכן וחוויה המתקיימים בפורמט של נופש כתרפיה לנשמה ולגוף, וההכנה אליהם אורכת כמה חודשים טובים.

אלו ימים שנשים חוזרות מהם עם מאגרי כוח בלתי נדלים וזהו הנושא המדובר ביותר בשלוחה.

כבר בתחילת השנה נשלחות אלינו בקשות ושאלות לגבי ימי העיון  ו 'נא להתחשב בתאריכים שלא יתנגש לי עם שום דבר חשוב אחר חלילה'….

השנה ימי העיון התקיימו במלון ציפורי בכפר בקיבוץ חפץ חיים וכללו תוכן עשיר ומקצועי.

בימי העיון השתתפו כ 50 נשים מכל הארץ המתמודדות ביום יום עם קרוהן וקוליטיס ובאו לשמוע, להתחזק ולקבל כוחות.

בין התכניות שנכללו בימים אלו הייתה הרצאה  מקצועית של פרופסור טולצ'ינסקי מבית החולים איכילוב, שדיברה והסבירה על מחלות פריאנאליות, פיסטולות ודרכי טיפול.

הוקרנה התכנית המאלפת של פנינה פקשר 'לאבד את החוף' המתארת התמודדות אמיתית ברובד הפיזי והנפשי של שתי נשים אמיצות שנתנו מסרים עמוקים לחיים.

סדנת עומק רגשית על המקומות היותר כואבים וחסרים בהתמודדות עם הקרוהן והקולטיס, הרצאת חיזוק מלאת הומור יהודי של הרב גלזר ועוד….

המשתתפות נהנו מאווירה של ביחד בעוצמה שאי אפשר לתאר, גיבוש ותמיכה בכל המישורים. כל משתתפת יצאה עם שי מפנק וחטיפי אנרגיה בריאים להמשך שנה עם יותר כוח והרגשת 'אני לא לבד במסע הזה'

*המידע המופיע באתר הוא מידע כללי בלבד. אין לראות בו ייעוץ רפואי כלשהו או המלצה לטיפול, ואינו מהווה תחליף לחוות דעת מקצועית או לטיפול רופא מוסמך. באם הנך חולה, אנו ממליצים על פניה לרופא מוסמך לצורך קבלת אבחנה וייעוץ. 

מאמרים נוספים:

הצטרפו לרשימת התפוצה של עמותת עזרי מעם!

כל החדשות, כל האירועים, כל העדכונים!