חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

'עזרי מעם לקרוהן וקוליטיס' אצל שר הבריאות

ראשי ארגון עזרי מעם נפגשו עם שר הבריאות

למען חולי קרוהן וקוליטיס: ראשי ארגון 'עזרי מעם' נפגשו עם שר הבריאות

ב'עזרי מעם' הציגו לרב בוסו את חזון הארגון, לפיו משרד הבריאות יעודד ויתמרץ את מערכת הבריאות לשמר את בריאות של החולים הכרוניים בישראל

ראשי ארגון 'עזרי מעם לקרוהן וקוליטיס' נפגשו עם שר הבריאות הרב אוריאל בוסו בכדי לדון עימו בצרכים הרבים של חולי הקרוהן והקוליטיס מהמגזר החרדי בפרט והמגזר הכללי בכלל.

ראשי הארגון כבר קיבלו את עזרתו של הרב בוסו בתקופת כהונתו כיו"ר ועדת הבריאות של הכנסת, והשתתפו בדיונים בראשותו בנושא הקרוהן וקוליטיס, וכעת נפגשו עימו שוב בכדי לקדם בדרכים נוספות את מטרות הארגון.

ב'עזרי מעם' הציגו לשר הבריאות את חזון הארגון, לפיו משרד הבריאות יעודד ויתמרץ את מערכת הבריאות לשמר את בריאות של החולים הכרוניים בישראל.

"המצב כיום, בו מקשים על מטופלים לקבל את הטיפול המיטבי הראוי להם, מוביל לכך שלעיתים רבות שימור המצב הבריאותי נחלש ומצבם הרפואי של החולים מחמיר, עד כדי צורך בניתוחים מסובכים, תרופות יקרות, ותקופת אשפוז ממושכות – שכולם עולים עשרת מונים למערכת הבריאות".

"אם רק מערכת הבריאות תחדיר בגופים הרלוונטיים את חשיבות השימור של מצב החולים הכרוניים, כולל בשיטת התגמול של קופות החולים, נראה מהפך באיכות החיים של החולים, וזה יתורגם גם לעלויות מפוחתות בהרבה למערכת הבריאות בשקלול כולל".

ראשי ארגון 'עזרי מעם לקרוהן וקוליטיס' סיכמו בשביעות רצון את הפגישה עם שר הבריאות הרב בוסו, שגילה אוזן קשבת לנושא, וביקש לקיים פגישת המשך בין אנשי הארגון לגורמי המקצוע במשרד, בכדי לקדם הלכה למעשה את העניין.

*המידע המופיע באתר הוא מידע כללי בלבד. אין לראות בו ייעוץ רפואי כלשהו או המלצה לטיפול, ואינו מהווה תחליף לחוות דעת מקצועית או לטיפול רופא מוסמך. באם הנך חולה, אנו ממליצים על פניה לרופא מוסמך לצורך קבלת אבחנה וייעוץ. 

מאמרים נוספים:

הצטרפו לרשימת התפוצה של עמותת עזרי מעם!

כל החדשות, כל האירועים, כל העדכונים!